Beiratkozás az általános iskolai intézményegységbe

Tisztelt Szülők / Gondviselők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2018/2019-es tanévre 2018. június 18-19-én, 09.00-15.00 óra között történik a beiratkozás.

A beiratkozáshoz kérjük, hozzák magukkal:

  • a gyermek szakértői véleményét
  • a gyermek születési anyakönyvi kivonatát
  • a gyermek TAJ kártyáját, lakcímkártyáját és személyi igazolványát (ha van)
  • a gondviselő személyi igazolványát és lakcímkártyáját
  • a gyermek oltási könyvét
  • ha van, akkor a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményről kiállított határozatot

Kitüntetés

Csatári János, iskolánk tanulója a 2017 év Magyarország jó tanulója és jó sportolója kitüntetést vette át  DrSzabó Tünde sportért felelős államtitkártól.

oznor

Beiratkozás az óvodai intézményegységbe

Tisztelt Szülők / Gondviselők!
Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a 2018/2019-es nevelési évre felvételt nyert gyermekek beiratkozása 2018. június 18-án, 09.00-15.00 óra között történik.

A beiratkozáshoz kérem, hozzák magukkal:

  • a gyermek szakértői véleményét,
  • a gyermek születési anyakönyvi kivonatát,
  • a gyermek TAJ kártyáját és lakcímkártyáját,
  • a gondviselő személyi igazolványát és lakcímkártyáját,
  • a gyermek oltási könyvét,
  • 3-5 éves korban végzett területi védőnői szűrővizsgálat eredményeit.

Hirdetmény

A Klebelsbergzpont 2018. január 18. napján érkezett értesítése alapján tájékoztatjuk Önöket, hogy a Budapest XX. Kerületi Benedek Elek EGYMI, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola Balogh András Titusz intézményvezetői pályázata támogatást nyert.

A vezetői teendők ellátására szóló megbízása 2018. január 29. napjától 2022. augusztus 15. napjáig terjedő határozott időre fog szólni.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az intézményünk igazgatói posztjának betöltésére érkezett pályázatot minden szülő 800 -1800 óra között elolvashatja az iskolai könyvtárban.

Mezővári Adrienn
Választási Előkészítő Bizottság elnöke

Budapesti Atlétikai Bajnokság Október 17.

Iskolánk tanulói sikeresen vettek részt a versenyen. A következő eredményeket érték el:

Érmes Helyezések:
1.Kóczé Olga (7.o
I. helyezett magasugrásban
II. helyezett 400 méteres futásban

2.Kóczé Szandra (7.o.)
I. helyezett 1500 méteres futásban
III. helyezett távolugrásban

3. Rácz Gábor (6.o.)
II. helyezet 300 méteres futásban

4. Harencsár László (7.o.)
III. helyezett 800 méteres futásban